KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088453
nr 1408 8453
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1872, Landskap med kor. Olja på duk, 80x105, yttermått inklusive ram: 102x127 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:59:02
14/7 22:58:53